max=10000;height-adj=0;" />

 

If you just want to donate without filling in a form, please click here:

( you will not receive a DVD because we willl not have your contact info )


 

 

 Please use this link to donate via PayPal - no paypal account required: Donors of $50 or more will recieve a Special Edition Donor DVD.

 

Donors who complete the payment and return the donor form to us, will be recognized in the final release film credits.

 

If you would like to make your donation to honour someone, or in memory of someone, we will add their names to the credits in the final general release DVD (hopefully out sometime in 2016).

 

 

 Meie teeme seda filmi, et austada oma esivanemaid, neid kes meid välismaale tõid, ja ka neid kes maha jäid.  Kõik rahad mis sisse tulevad, lähevad otseselt filmi tegemisele, ja et edasi lindistada meie ühiskonna vanemate liikmete lugusid.

 

 

Meie täname eriti Teid kes palusite annetusi filmile teha teie kallimate mälestuseks. Kui Teie soovite annetusi teha kellegi mälestuseks, ehk et kedagi austada, siis paneme nende nimed filmi tiitritesse.

 

Meie poolt avaldame tänu nendele kas on siiamaani juba Kangastelgede Hooldajate projekti toetanud.  Iga toetaja saab tunnustatud filmi tiitris, mille kaudu väljendame oma tänu.  Selle filmi tegemine ei oleks võimalik ilma Teie abita.

 

 

Teie võite mitmel viisil projektile toetust pakkuda.

Andke Majanduslikku Toetust Filmi lõppetamiseks.

 

On ka võimalik siit alla laadida meie uus posti annetuse vorm:  trükkige, täitke, ja saatke posti teel edasi koos oma tšekiga, (makstav Mae Productions Inc) järgnevale aadressile.
KOTL co/ Mae Productions Inc
56 Hambly Ave
Toronto ON M4E2R6

 

  

PayPal:   

 

Kui soovite oma annetust otseselt PayPal'i kaudu filmile teha, palun tehke seda siit.  Meie saame Teie annetuse kätte.